Geri Tüm Duyurular

23 Mayıs ta Uygulanacak Sefer Saatleri



KÖYCEĞİZ-ORTACA-DALAMAN İLÇELERİ
TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ
   
ORTACA-DALYAN GÜZERGAHI SEFER SAATLERİKÖYCEĞİZ-HAMİTKÖY (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
ORTACADALYAN09:30   
09:1509:4517:30   
17:4517:15ORTACA-MERGENLİ MAHALLESİ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
ORTACA-BAHÇELİEVLER HASTANE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİORTACAMERGENLİ   
BAHÇELİEVLERHASTANE09:00 BELEDİYE09:30 BELEDİYE   
09:1509:3017:15 BELEDİYE17:45 BELEDİYE   
17:4517:15KÖYCEĞİZ-PINARKÖY GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
DALAMAN OTOGAR-DALAMAN HAVALİMANI GÜZERGAHI SEFER SAATLERİPINARKÖYKÖYCEĞİZ   
DALAMAN OTOGARDALAMAN MERKEZ DURAK09:1509:45   
09:4509:3017:0017:30   
17:3017:15ORTACA-SARIGERME GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
KÖYCEĞİZ-TOPARLAR (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİORTACASARIGERME   
ŞEHİRİÇİ - TOPARLAR 09:1509:45   
09:1517:1517:45   
17:15     
KÖYCEĞİZ-YENİ MAHALLE (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ     
09:15     
17:15     
BODRUM TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ   
AKYARLAR-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİKADIKALESİ/DEREKÖY-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
AKYARLARBODRUMKADIKALESİ/DEREKÖYBODRUM   
09:30 BELEDİYE17:0009:45 (10:00 DEREKÖY)17:30   
10:3017:30 BELEDİYEHEKİMKÖY/GÖLTÜRKBÜKÜ-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
AKYARLAR-TURGUTREİS GÜZERGAHI SEFER SAATLERİHEKİMKÖY/GÖLTÜRKBÜKÜBODRUM   
AKYARLARTURGUTREİS09:30 (09:45 GÖLTÜRKBÜKÜ)09:30 BELEDİYE   
09:30 BELEDİYE09:00 BELEDİYE10:30 (10:45 GÖLTÜRKBÜKÜ) BELEDİYE17:30   
18:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYEBODRUM-GÜMBET (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
BAĞLA-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ09:30   
BAĞLABODRUM17:30 BELEDİYE   
09:3017:00GÜMÜŞKAYA/GÜMÜŞLÜK-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
BİTEZ/RAMADA-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİGÜMÜŞKAYA/GÜMÜŞLÜKBODRUM   
BİTEZ/RAMADABODRUM09:00 (09:15 GÜMÜŞLÜK)09:30 BELEDİYE   
09:00 BELEDİYE17:00 BELEDİYE10:30 (10:45 GÜMÜŞLÜK) BELEDİYE17:30   
BİTEZ-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİGÜMÜŞLÜK-TURGUTREİS GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
BİTEZBODRUMGÜMÜŞLÜKTURGUTREİS   
09:3009:30 BELEDİYE09:1509:30 BELEDİYE   
10:30 BELEDİYE17:3010:45 BELEDİYE17:30   
BODRUM-İÇMELER (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİGÜNDOĞAN-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
09:00GÜNDOĞANBODRUM   
17:3009:3009:30 BELEDİYE   
BODRUM-BARDAKÇI (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ17:30 BELEDİYE17:30   
09:30GÜNDOĞAN ŞEHİRİÇİ-ONURKENT (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİGÜNDOĞAN ŞEHİRİÇİ-HEKİMKÖY (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
17:3009:0009:30   
BODRUM-KALEKONUT/MUTLU (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ18:0017:30   
09:30KARAOVA-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
17:30KARAOVABODRUM   
  09:3017:30   
BODRUM TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ   
MUMCULAR-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİYALIKAVAK-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
MUMCULARBODRUMYALIVAKBODRUM   
09:3017:0009:4509:30 BELEDİYE   
10:30 BELEDİYE17:30 BELEDİYE17:30 BELEDİYE17:30   
ORTAKENT-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİYALIKAVAK-AKDENİZ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
ORTAKENTBODRUMYALIKAVAKAKDENİZ   
09:3009:30 BELEDİYE09:0009:30   
17:00 BELEDİYE17:4518:0018:30   
ADAYER-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİYALIKAVAK-GERİŞ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
ADAYERBODRUMYALIKAVAKGERİŞ   
09:3017:4509:3009:45   
YAKA-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ17:3017:45   
YAKABODRUMYALIKAVAK-KÜDÜR GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
09:30 BELEDİYE17:30 BELEDİYEYALIKAVAKKÜDÜR   
TURGUTREİS-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ09:0009:15   
TURGUTREİSBODRUM17:3017:45   
09:3009:30 BELEDİYEYALIKAVAK-GÖKÇEBEL GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
10:30 BELEDİYE12:00 BELEDİYEYALIKAVAKGÖKÇEBEL   
17:30 BELEDİYE17:3009:1009:25   
YALIÇİFTLİK-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ18:1017:25   
YALIÇİFTLİKBODRUMYALIKAVAK-OTELLER BÖLGESİ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
09:3009:30 BELEDİYEYALIKAVAKOTELLER BÖLGESİ   
10:30 BELEDİYE17:3009:0009:15   
  17:3017:45   
BODRUM TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ   
YALIKAVAK-GÜMÜŞKAYA GÜZERGAHI SEFER SAATLERİMAZI-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
YALIKAVAKGÜMÜŞKAYAMAZIBODRUM   
09:0009:1508:30 BELEDİYE18:00 BELEDİYE   
17:3017:45BODRUM-TORBA GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
PINARLIBELEN/ÇAMARASI-BODRUM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİBODRUMTORBA   
ÇAMARASIBODRUM09:3010:00   
08:00 BELEDİYE17:3010:30 BELEDİYE11:00 BELEDİYE   
08:4518:00 BELEDİYE17:0017:30   
GÖLTÜRKBÜKÜ-TURGUTREİS (SAHİL HATTI) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ17:30 BELEDİYE18:00 BELEDİYE   
GÖLTÜRKÜBÜTURGUTREİS     
09:0009:00     
17:3017:30     
YATAĞAN İLÇESİ TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ   
YATAĞAN-ÇAYBÜKÜ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİYATAĞAN-HACIYAKASI GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
YATAĞANÇAYBÜKÜYATAĞANHACIYAKASI   
09:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYE09:00 BELEDİYE09:10 BELEDİYE   
 17:10 BELEDİYE17:20 BELEDİYE   
BENCİK YATAĞAN GÜZERGAHI SEFER SAATLERİYATAĞAN-ESENKÖY GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
BENCİKYATAĞANYATAĞANESENKÖY   
09:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYE17:30 BELEDİYE09:15 BELEDİYE   
YATAĞAN-ŞAHİNLER GÜZERGAHI SEFER SAATLERİYATAĞAN-TOKİ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
YATAĞANŞAHİNLERYATAĞANTOKİ   
09:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYE09:30 BELEDİYE09:45 BELEDİYE   
YATAĞAN-YEŞİLKÖY GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ12:00 BELEDİYE12:20 BELEDİYE   
YATAĞANYEŞİLKÖY17:30 BELEDİYE17:45 BELEDİYE   
17:30 BELEDİYE 09:00 BELEDİYEYATAĞAN-TURGUT GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
YATAĞAN-YUKARIYAYLA GÜZERGAHI SEFER SAATLERİYATAĞANTURGUT   
YATAĞANYUKARIYAYLA08:30 BELEDİYE09:40 BELEDİYE   
17:3009:0012:00 BELEDİYE12:30 BELEDİYE   
YATAĞAN-DEŞTİN GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ17:30 BELEDİYE18:40 BELEDİYE   
YATAĞANDEŞTİNYATAĞAN-KATRANCI GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
17:30 BELEDİYE09:00 BELEDİYEYATAĞANKATRANCI   
YATAĞAN-BOZÜYÜK GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ08:30 BELEDİYE09:15 BELEDİYE   
YATAĞANBOZÜYÜK17:30 BELEDİYE18:15 BELEDİYE   
09:15 BELEDİYE09:30 BELEDİYE     
17:30 BELEDİYE17:45 BELEDİYE     
MENTEŞE-ULA İLÇELERİ TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ   
MENTEŞE - AKKAYA GÜZERGAHI SEFER SAATLERİSTADYUM-KÖTEKLİ-YENİKÖY (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
MENTEŞE AKKAYA 09:0013:30   
09:0009:3009:3014:00   
17:3018:0010:0015:00   
STADYUM-TIP FAKÜLTESİ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ11:0016:00   
STADYUMTIP FAKÜLTESİ12:0017:30   
09:0009:3013:00    
12:4513:15MENTEŞE YAPI KOOP.-TIP FAKÜLTESİ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
17:3018:00MENTEŞE YAPI KOOP.TIP FAKÜLTESİ   
STADYUM-DÜĞEREK- CEZAEVİ (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ09:3010:00   
09:0017:0013:1514:00   
09:3017:3017:0017:30   
STADYUM-HACIAHMET (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİMENTEŞE KOOP.-YENİ OTOGAR (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
09:3009:0015:00   
17:3013:0017:30   
MENTEŞE - YERKESİK GÜZERGAHI SEFER SAATLERİSTADYUM - TOKİ/OBAM (RİNG)GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
MENTEŞE KAFACA 09:00 (OBAM)14:30   
08:3009:0010:0017:30   
17:3018:0012:00 (OBAM)    
MENTEŞE - KAFACA GÜZERGAHI SEFER SAATLERİMENTEŞE - SÜPÜROĞLU - ORTAKÖY (RİNG) GÜZERGAHI HAREKET SAATLERİ   
MENTEŞE KAFACA 09:00DENİZLİ YOLU   
09:0009:3011:00DENİZLİ YOLU   
17:3018:0014:00KİREÇ SANAYİ   
  17:30DENİZLİ YOLU   
MENTEŞE-ULA İLÇELERİ TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ   
AKYOL-ŞEHİRİÇİ/KADEME (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİYENİ OTOGAR-ADLİYE-ESKİ HASTANE RİNG GÜZERGAHI SEFER SAATLERİMENTEŞE - BAYIR GÜZERGAHI HAREKET SAATLERİ   
09:00 KADEME09:00MENTEŞEBAYIR   
09:30 KADEME09:3009:0009:30   
13:00 KADEME15:0017:3018:00   
14:30 KADEME17:00ULA - MENTEŞE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
17:30 KADEME17:30ULA MENTEŞE    
GÖLCÜK/YARAŞ-MENTEŞE GÜZERGAHI HAREKET SAATLERİ09:0009:30   
GÖLCÜKMENTEŞE11:3013:00   
09:1508:3014:0014:30   
18:1517:3017:3018:00   
MENTEŞE - DAĞDİBİ - YEŞİLYURT GÜZERGAHI HAREKET SAATLERİ     
MENTEŞEYEŞİLYURT     
09:0009:30 (09:20 DAĞDİBİ)     
17:3018:00 (17:50 DAĞDİBİ)     
MARMARİS-DATÇA İLÇELERİ TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ   
MARMARİS - AKSAZ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ MARMARİS - ARMUTALAN/AMFİ TİYATRO-DİŞ POLİKLİNİĞİ-MEZARLIK GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
MARMARİS AKSAZ MARMARİS ARMUTALAN   
09:0009:3009:30 BELEDİYE10:00 BELEDİYE   
17:1517:4517:30 BELEDİYE18:00 BELEDİYE   
MARMARİS - SİTELER GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ MARMARİS - ARMUTALAN/HASTANE-CAMİAVLU GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
MARMARİS SİTELERMARMARİS ARMUTALAN   
09:3009:3009:00 BELEDİYE09:30 BELEDİYE   
12:0012:0017:15 BELEDİYE17:45 BELEDİYE   
17:3017:30MARMARİS - ARMUTALAN/HASTANE-İÇMELER  GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
MARMARİS - BELDİBİ/YAŞAMKENT  GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ 19 MAYIS GENÇLİK MEYDANI İÇMELER   
BELDİBİ/YAŞAMKENTMARMARİS 08:30 (08:50 ARMUTALAN) BELEDİYE09:15 BELEDİYE   
17:0017:3017:15 (17:35 ARMUTALAN) BELEDİYE18:00 BELEDİYE   
MARMARİS - BELDİBİ/KARŞIYAKA GÜZERGAHI SEFER SAATLERİMARMARİS - ARMUTALAN/YUNUS NADİ CADDESİ  GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
BELDİBİ/KARŞIYAKA MARMARİS MARMARİS ARMUTALAN   
10:0011:0009:00 BELEDİYE09:30 BELEDİYE   
MARMARİS/ÇARŞI MİGROS ÖNÜ - BELDİBİ/ORMAN TEKNİKERLERİ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ17:15 BELEDİYE17:45 BELEDİYE   
BELDİBİ/ORMANTEKNİKERLERİÇARŞI MİGROS ÖNÜDATÇA-ÖZBEL-KARGI GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
09:00 BELEDİYE09:30BELEDİYEÖZBELKARGI    
12:00 BELEDİYE12:30 BELEDİYE08:3009:00   
17:0017:3013:3014:00   
MARMARİS - SİTELER - İÇMELER GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ17:3017:00   
MARMARİS SİTELER/İÇMELERDATÇA-REŞADİYE-ESKİ DATÇA-HASTANE-MYO GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
08:45 BELEDİYE09:30 BELEDİYECUMHURİYET MEYDANI REŞADİYE   
17:15 BELEDİYE18:00 BELEDİYE08:0008:30   
 13:0013:30   
  17:0017:30   
MİLAS İLÇESİ TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ   
MİLAS-KALEM GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ İÇME/SAVRAN - DAMLIBOĞAZ/YAŞYER GÜZERGAHI RİNG SEFER SAATLERİ    
MİLASKALEMİÇME/SAVRANDAMLIBOĞAZ/YAŞYER   
11:00 BELEDİYE12:40 BELEDİYE09:0009:00   
MİLAS-GÜLLÜK GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ 17:3017:30   
GÜLLÜKMİLASMİLAS-BOĞAZİÇİ GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ    
09:0017:30BOĞAZİÇİMİLAS   
MİLAS-ÖREN GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ 09:0017:30   
ÖRENMİLASMİLAS-KIRCAĞIZ (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
09:0017:3009:00   
MİLAS-ŞEHİRİÇİ (RİNG) GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ 17:30   
SANAYİPARK-IKHASTANESELİMİYE-MİLAS GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ    
09:3009:30SELİMİYEMİLAS   
12:3012:3009:1517:30   
17:3017:30SÖĞÜTÇÜK-MİLAS GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ    
MİLAS-BEÇİN GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ SÖĞÜTÇÜKMİLAS   
BEÇİNMİLAS09:0017:30   
09:3017:30PINARCIK-MİLAS GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ    
  PINARCIKMİLAS   
  09:0017:30   
FETHİYE-SEYDİKEMER İLEÇELERİ
 TOPLU TAŞIMA GÜZERGAHLARI SEFER SAATLERİ
   
YANIKLAR-FETHİYE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİÖLÜDENİZ-FETHİYE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
YANIKLARFETHİYEÖLÜDENİZFETHİYE   
09:1512:1509:15 BELEDİYE09:15   
14:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYE17:3017:30 BELEDİYE   
SEYDİKEMER-FETHİYE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİKARAÇULHA-FETHİYE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
SEYDİKEMERFETHİYEKARAÇULHAFETHİYE   
09:0009:00 BELEDİYE09:3012:30   
17:30 BELEDİYE17:3014:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYE   
ÇAMKÖY/ELDİREK-FETHİYE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİGÖCEK-FETHİYE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
ÇAMKÖY/ELDİREKFETHİYEGÖCEKFETHİYE   
09:3012:3009:0017:30   
14:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYEESENKÖY-FETHİYE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
ÇATALARIK-FETHİYE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİESENKÖYFETHİYE   
ÇATALARIKFETHİYE09:3012:30   
09:3012:3014:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYE   
14:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYETAŞYAKA-KARAGÖZLER GÜZERGAHI SEFER SAATLERİ   
SAHİLDEN ÇALIŞ-FETHİYE GÜZERGAHI SEFER SAATLERİTAŞYAKAKARAGÖZLER   
SAHİLDEN ÇALIŞFETHİYE09:3012:30   
09:30 BELEDİYE12:30 BELEDİYE14:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYE   
14:00 BELEDİYE17:30 BELEDİYE