Meclis Canlı





          1. Daire Başkanı
            Münevver TETİK

          2. Enerji Yönetimi ve Etüt Proje Şube Müdür V.
            Hicran KARABIYIK İBİŞ

          3. Yapı ve Kontrol İşleri Şube Müdürü
            Salih YILDIZ

          4. Yapım İşleri İhale Şube Müdürü
            Murat KÖSE

          1. Çevre Yönetimi ve İklim Değişikliği Şube Müdürü
            Aylin AYDIN ERTOP

          2. Ruhsat ve Denetim Şube Müdür V.
            Zinnet ÇOBAN

          3. Atık Yönetimi ve Sıfır Atık Şube Müdürü
            Erdal VATANSEVER

          4. Hafriyat ve Denetim Şube Müdürü
            Ali Ekmel KELOĞLU

          1. Koruma Uygulama ve Denetim Şube Müdürü
            (KUDEB)
            Esin Gençtürk GÜMÜŞ

          2. Harita Şube Müdürü
            Üstün GENÇER

          3. İmar Planlama Şube Müdürü
            Gökçen KASAPOĞLU

          4. Yapı Ruhsatı ve Kontrol Şube Müdür V.
            Halim MIHCI

          5. Deprem ve Risk Yönetimi Şube Müdür V.
            Nevres YAĞCIOĞLU

          6. Kent Planlama Şube Müdür V.
            Özlem ERSOY ÇERÇİ

          7. Kent Planlama ve İmar Planlama Koordinasyon Şube Müdür V.
            Feyza ONAY

          1. Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürü
            (UKOME)
            Faruk VELİOĞLU

          2. Ulaşım Planlama Şube Müdür V.
            Serdal ARGEN

          3. Trafik Hizmetleri Şube Müdür V.
            Atilla ÖZKAN

          4. Terminaller ve Otoparklar Şube Müdür V.
            Selçuk ERCAN

          5. Toplu Ulaşım Hizmetleri Şube Müdür V.
            Süleyman ÖZDEMİR

          6. Denizcilik Şube Müdür V.
            Şükran ÖZCAN

          7. Makine ve İkmal Şube Müdür V.
            Güneş ACARBULUT

          1. Daire Başkanı
            Deniz YAŞAR

          2. Altyapı Koordinasyon Şube Müdürü (AYKOME)
            Erkan AKYOL

          3. Yol Yapım Bakım ve Onarım Şube Müdür V.
            Metin Burak OKYAY
          1. İnsan Kaynakları Şube Müdür V.
            Melahat SAAT KILINÇ

          2. Bordro ve Tahakkuk Şube Müdürü
            Ömer KARABULUT

          3. Eğitim Şube Müdürü
            Fatma Zerrin KILINÇ

          4. İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdür V.
            Alper SAMET

          5. İşçi Hizmetleri Şube Müdürü
            Soner KÜLTEPE

          1. Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü
            Erhan ŞAHİN

          2. Yönetim Bilgi Sistemleri Şube Müdürü
            Sercan KARACA

          3. Coğrafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürü
            Mehmet Tuncay BÜYÜKTAŞ

          1. Kamulaştırma Şube Müdürü
            Hüseyin Avni ÜSTÜNDAĞ

          2. Emlak Yönetim Şube Müdür V.
            Eda AVCI

          3. Taşınmaz Mallar Şube Müdür V.
            Ramazan SARIOĞLU

          1. İhale, Satın Alma ve Taşınır Mal, Ambarlar Şube Müdürü
            Erhan HOŞGÜL

          2. Bina, Tesis Bakım, Onarım ve İdari İşler Şube Müdürü
            Hasan BEYHAN

          1. Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü
            Barış AKINCI

          2. Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü
            Ferit KILIÇ

          3. Mezbaha Hizmetleri Şube Müdür V.
            Yusuf DUR

          4. Mezarlıklar Şube Müdürü
            Murat ÖNÜR

          5. Sosyal Hizmetler Şube Müdür V.
            Zeliha TÜMER

          1. Tarım ve Hayvancılık Araştırma Destekleme ve Eğitim Şube Müdür V.
            Murat AVCI

          2. Tarımsal Yapı Şube Müdürü
            Cengiz AKBULUT

          3. Yeşil Alan Planlama Yapım ve Bakım Şube Müdür V.
            Harun AKYÜZ

          1. Kültür ve Sosyal İşler Şube Müdür V.
            Orçin ÖZDEMİR

          2. Konservatuvar Şube Müdür V.
            Yavuz YILMAZ

          3. Kültür ve Spor Tesisleri Şube Müdürü
            Serkan DEVECİOĞLU

          4. Turizm Şube Müdür V.
            Necati GÜMÜŞ

          5. Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi Şube Müdür V.
            Selma ALTINTAŞ

          6. Gençlik ve Spor Şube Müdürü
            Fuat TOKALAŞ

          7. Kent Belleği ve Kültür Merkezi Şube Müdür V.
            Yeliz DURMAZ

          1. Gelirler Şube Müdürü
            Şahin ERDEM

          2. Muhasebe Şube Müdürü
            Şahin ASLAN

          3. Strateji Şube Müdür V.
            Ozan ÇİVİCİ

          4. Bütçe ve Mali Kontrol Şube Müdürü
            Yücel KILINÇ

          1. Yazı İşleri Şube Müdürü
            Metin DOĞAN

          2. Kararlar Şube Müdürü
            Burcu KAYRAK

          3. Arşiv Şube Müdürü
            Mehmet DİKDERE

          1. Daire Başkanı
            Havva ATABEY

          2. Muhtarlık İşleri Şube Müdür V.
            Yeşim GENÇ

          3. Şehit Yakınları ve Gaziler Şube Müdürlüğü


        1. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü
          Fikri KADİROĞLU

        1. Müdahale ve Kentsel Arama Kurtarma Şube Müdür V.
          Ali ORHAN

        2. Önleme Şube Müdürü
          Mahmut KAYA

        3. AKOM Şube Müdürü
          Sadık TAŞLI

        1. Zabıta Şube Müdürü
          Ahmet ŞAN

        2. Çevre ve İmar Zabıtası Şube Müdürü
          Ali ZABİR

        3. Hal Şube Müdürü
          Engin ÖZKAYA

        4. Zabıta Denetim Şube Müdür V.
          Bilal ÇİFTÇİ

        5. Zabıta Trafik Şube Müdür V.
          Abdi KARABULUT